W związku ze znacznym spadkiem liczby zakażeń koronawirusem w Polsce od 1 marca obowiązują łagodniejsze zasady bezpieczeństwa - przypomina Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.
"Zdjęte zostały limity osób przebywających na Pływalni przy ul. Niemcewicza oraz w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego. Do tej pory obowiązywał limit 30% obłożenia. Nadal należy przestrzegać zasady zakrywania ust i nosa maseczką w przestrzeniach publicznych" - informuje MOSiR
Aktualną liczbę osób przebywającą w obiektach można sprawdzić na liczniku wejść dostępnym na stronie głównej ośrodka. Po zdjęciu limitów w Parku Wodnym przebywać może 184 osoby, natomiast na Pływalni 100 osób.
MOSiR dodaje, że ze względu na awarię Pływalnia przy ul. Niemcewicza jest chwilowo nieczynna.