05/06/2024 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl
37. Międzynarodowy Festiwal Teatralny Walizka w Łomży rozpoczął swoje oficjalne otwarcie w obecności artystów, gości i widzów. Dyrektor Teatru Lalki i Aktora, Jarosław Antoniuk, podkreślił ideę festiwalu jako przestrzeni do refleksji i dyskusji. Prezydent Łomży, Mariusz Chrzanowski, wyróżnił rangę wydarzenia, a program festiwalu obejmuje 21 różnorodnych wydarzeń, prezentując różne formy teatralne. Zdjęcia z wydarzenia ukazują niezwykłą atmosferę kulturalnego spotkania i inspirujących spektakli.