Wróć do artykułu

Bogumiła Olbryś pożegnała się z WETĄ

25/08/2025 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl

Fotografie Szkoły i edukacja Łomża

Bogumiła Olbryś dziś oficjalnie pożegnała się ze szkołą, którą prowadziła przez 9 lat. Podczas swojego wystąpienia wspomniała o osiągnięciach i nowych kierunkach nauczania. Wśród licznych wydarzeń, konferencji i inicjatyw szczególnie podkreśliła rozwój technik przemysłu mody. Po odejściu na bezpłatny urlop, obowiązki dyrektorki przejmie Sylwia Ewelina Makowska, a zastępcą zostanie Joanna Krystosiak.

Łomża - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości