Reklama

Marek Olbryś nowym pełnomocnikiem PiS w Łomży

09/01/2024 11:50

Marek Olbryś, obecny wicemarszałek Województwa Podlaskiego, został wyznaczony na stanowisko pełnomocnika Prawa i Sprawiedliwości w Łomży. Decyzja ta została podjęta podczas wczorajszego spotkania zarządu wojewódzkiego partii, gdzie Jacek Sasin, pełnomocnik PiS w regionie podlaskim, przedstawił, a zarząd przegłosował kandydaturę Olbrysia.

Dotychczasowym pełnomocnikiem był Piotr Modzelewski, radny sejmiku. Zmiana na tym stanowisku następuje w kluczowym momencie przed zbliżającymi się kwietniowymi wyborami samorządowymi. Jak wynika z informacji przekazanych przez źródła wewnątrz partii, Olbryś zamierza skupić się na odbudowie i wzmacnianiu lokalnych struktur partii w Łomży, jak również na pracy z ludźmi oddanymi bezinteresownie miastu.

Członkowie PiS w Łomży wyrażają różne opinie na temat zmiany pełnomocnika. Jak twierdzą niektórzy z nich, poprzedni pełnomocnik, Piotr Modzelewski, "nie podołał obowiązkom i nie wykazał, że powinien kontynuować pełnienie tej funkcji". Jest to istotne zwłaszcza w kontekście nadchodzących wyborów i potrzeby wzmocnienia partii w regionie.

Reklama

Marek Olbryś, jako nowy pełnomocnik, stoi przed wyzwaniem zjednoczenia i mobilizacji miejscowych działaczy, aby wzmocnić pozycję Prawa i Sprawiedliwości w Łomży przed wyborami samorządowymi. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości