Reklama

Piękni i Młodzi atakują z nową premierą! [VIDEO]

04/12/2020 18:02

Jedna z najpopularniejszych grup disco polo kończy rok z nowym kawałkiem. Piosenka pod tytułem "Numer jeden" trafi do fanów w tym tygodniu.

"Numer jeden" to najnowsza propozycja Piękni i Młodzi. Zespół z Magdaleną Narożną na czele przygotowała dla fanów piosenkę w odrobinę innym klimacie, ale wciąż w nurcie disco.

Grupa „Piękni i Młodzi” nagrała takie przeboje jak "Niewiara", "Wyśmienicie", "Ona jest taka cudowna", "Jedno słowo", "Kocham się w Tobie" i wiele innych. Ostatnio o wokalistce Magdalenie Narożnej zrobiło się znowu głośno. Weźmie ona udział w 14. już edycji polsatowskiego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości