Reklama

1500 złotych mandatu i 13 punktów karnych za szybką jazdę

13/12/2023 10:46

Kolneńscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kolejnemu piratowi drogowemu. 50-latek przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 57 kilometrów na godzinę. W gminie Kolno jechał skodą z prędkością 107 kilometrów na godzinę. Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Policjanci z kolneńskiej drogówki sprawdzali, czy kierowcy przestrzegają ograniczeń prędkości w obszarze zabudowanym w gminie Kolno. To właśnie tam mundurowi zatrzymali do kontroli 50-latka, który jechał skodą z prędkością 107 km/h. Tym samym, mężczyzna przekroczył dopuszczalną na tym odcinku drogi prędkość o 57 km/h. Mieszkaniec powiatu kolneńskiego stracił prawo jazdy. Został również ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych, a jego konto zasiliło 13 punktów.

 

źródło/ tekst: KPP Kolno

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości