Reklama

18 nowych przypadków COVID-19 w Podlaskiem. Zmarła kolejna osoba z naszego województwa

08/04/2020 18:39

Mamy 18 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podlaskim - wynika z komunikatu Wojewody Podlaskiego i Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego. Ministerstwo Zdrowia poinformowało jednocześnie o śmierci 23 kolejnych osób zakażonych koronawirusem. W tej grupie jest osoba z województwa podlaskiego.

Podane do wiadomości nowe przypadki w województwie podlaskim to:

  • Mężczyzna w sile wieku z powiatu hajnowskiego, izolacja domowa
  • Młoda kobieta z powiatu hajnowskiego, izolacja domowa
  • Starsza kobieta z Białegostoku, izolacja domowa
  • Kobieta w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa
  • Nastolatek z Białegostoku, hospitalizowany w USK w Białymstoku
  • Starszy mężczyzna w powiatu wysokomazowieckiego, hospitalizowany w Szpitalu w Łomży
  • Kobieta w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego, hospitalizowana w Szpitalu w Łomży
  • Mężczyzna w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego, hospitalizowany w Szpitalu w Łomży
  • Kobieta w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa
  • Dziecko z powiatu monieckiego, izolacja domowa
  • Starsza kobieta z Białegostoku, hospitalizowana w USK w Białymstoku
  • Starszy mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa
  • Kobieta w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa
  • Młoda kobieta z Białegostoku, izolacja domowa
  • Starsza kobieta z Białegostoku, izolacja domowa
  • Młoda kobieta z Białegostoku, izolacja domowa
  • Kobieta w sile wieku z powiatu sokólskiego, izolacja domowa
  • Mężczyzna w sile wieku z powiatu siemiatyckiego, izolacja domowa

W sumie w województwie podlaskim mamy 149 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19. Łączna liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 5205/159 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Ministerstwo Zdrowia poinformowało jednocześnie o śmierci 23 kolejnych osób zakażonych koronawirusem, w tym jednej osoby z województwa podlaskiego.  Oznacza to, że w Podlaskiem zmarły dotychczas 2 osoby zakażone koronawirusem. 

[AKTUALIZACJA 9.04]

Reklama

"We wczorajszym sms-ie podaliśmy informację o zdublowanym pacjencie w raportach WSSE, dlatego usuwamy go z rejestru osób zmarłych z powodu COVID-19 w woj. podlaskim" - podaje resort zdrowia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości