Mamy 18 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podlaskim - wynika z komunikatu Wojewody Podlaskiego i Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego. Ministerstwo Zdrowia poinformowało jednocześnie o śmierci 23 kolejnych osób zakażonych koronawirusem. W tej grupie jest osoba z województwa podlaskiego.
Podane do wiadomości nowe przypadki w województwie podlaskim to:
W sumie w województwie podlaskim mamy 149 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19. Łączna liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 5205/159 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
Ministerstwo Zdrowia poinformowało jednocześnie o śmierci 23 kolejnych osób zakażonych koronawirusem, w tym jednej osoby z województwa podlaskiego. Oznacza to, że w Podlaskiem zmarły dotychczas 2 osoby zakażone koronawirusem.
[AKTUALIZACJA 9.04]
"We wczorajszym sms-ie podaliśmy informację o zdublowanym pacjencie w raportach WSSE, dlatego usuwamy go z rejestru osób zmarłych z powodu COVID-19 w woj. podlaskim" - podaje resort zdrowia