Reklama

41-latek nie ustąpił pierwszeństwa i potrącił pieszego. „Zrehabilitował się” zawożąc poszkodowanego do szpitala

Wczoraj w godzinach porannych doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego, podczas którego potrącono 62-letniego mieszkańca Łomży. Mężczyzna musiał pozostać w szpitalu na obserwacji.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj rano  o godzinie 6:10 na skrzyżowaniu Al. Legionów z Al. Piłsudskiego. Ze wstępnych ustaleń policji oraz relacji świadków wiadomo, iż 41-letni mieszkaniec Łomży poruszając się samochodem marki peugeot,  jadąc Al. Piłsudskiego od ul. Kolejowej w trakcie wykonywania manewru skrętu w prawo w Al. Legionów nie ustąpił pierwszeństwa będącemu już na przejściu 62-latkowi. Kierujący peugeotem był trzeźwy. 

41-latek, który potrącił mężczyznę, postanowił „pomóc” 62-letniemu mieszkańcowi Łomży i nie czekając na przyjazd karetki, sam zawiózł poszkodowanego do szpitala. Na miejscu okazało się, iż 62-latek musi zostać na obserwacji. „Miły gest” 41-latka jednak nie zwolnił go z odpowiedzialności i mężczyzna stracił prawo jazdy. 

Źródło: KMP Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości