Reklama

50 lat minęło jak jeden dzień

16/09/2021 12:45

​​​​​​​4 września 2021 r. odbyła się w Auli Kryształowej na kampusie ursynowskim SGGW w Warszawie uroczystość wręczenia „Złotych Dyplomów” lekarzom weterynarii - absolwentom rocznika 1964-1970  i 1965-1971. Wśród jubilatów byli członkowie Północno-Wschodniej Izby Lekarsko Weterynaryjnej, a także absolwenci Państwowego Technikum Weterynaryjnego im. Ludwika Bojanusa w Łomży. 

Najważniejszym punktem  uroczystości było wręczenie przez Jego Magnificencję Rektora prof. dr hab. Michała Zasadę oraz Dziekana dr hab. Michała Skibniewskiego każdemu z Jubilatów „Złotego Dyplomu”. Wicedyrektor Instytutu Medycyny Weterynaryjnej dr hab. Magdalena Chłopecka wręczała natomiast książkę pt. „Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w latach 1965-2017” autorstwa Włodzimierza Klucińskiego i Mariana Binka wydaną w 2019 r. 

Z rocznika 1965-1971 uczestniczyło 19 Jubilatek i Jubilatów, w większości z rodzinami. Wśród jubilatów rocznika 1965-1971 byli  prof. dr hab. Mirosław Kleczkowski i  dr Roman Parzych - członkowie Północno-Wschodniej Izby Lekarsko Weterynaryjnej,  a także absolwenci Państwowego Technikum Weterynaryjnego im. Ludwika Bojanusa  w Łomży.

Reklama

Po zakończeniu uroczystości  szczęśliwi Jubilaci przeszli do foyer na przyjacielskie rozmowy przy kawie, herbacie i wyszukanym jadle. Na koniec spotkania najbardziej wytrwali ustawili się na schodach przed Aulą Kryształową do ‘’ familijnego zdjęcia’’ , po czym wzruszeni, szczęśliwi i pełni wspomnień rozjechali się do rodzinnych domów.

zdj. nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości