4 września 2021 r. odbyła się w Auli Kryształowej na kampusie ursynowskim SGGW w Warszawie uroczystość wręczenia „Złotych Dyplomów” lekarzom weterynarii - absolwentom rocznika 1964-1970 i 1965-1971. Wśród jubilatów byli członkowie Północno-Wschodniej Izby Lekarsko Weterynaryjnej, a także absolwenci Państwowego Technikum Weterynaryjnego im. Ludwika Bojanusa w Łomży.
Najważniejszym punktem uroczystości było wręczenie przez Jego Magnificencję Rektora prof. dr hab. Michała Zasadę oraz Dziekana dr hab. Michała Skibniewskiego każdemu z Jubilatów „Złotego Dyplomu”. Wicedyrektor Instytutu Medycyny Weterynaryjnej dr hab. Magdalena Chłopecka wręczała natomiast książkę pt. „Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w latach 1965-2017” autorstwa Włodzimierza Klucińskiego i Mariana Binka wydaną w 2019 r.
Z rocznika 1965-1971 uczestniczyło 19 Jubilatek i Jubilatów, w większości z rodzinami. Wśród jubilatów rocznika 1965-1971 byli prof. dr hab. Mirosław Kleczkowski i dr Roman Parzych - członkowie Północno-Wschodniej Izby Lekarsko Weterynaryjnej, a także absolwenci Państwowego Technikum Weterynaryjnego im. Ludwika Bojanusa w Łomży.
Po zakończeniu uroczystości szczęśliwi Jubilaci przeszli do foyer na przyjacielskie rozmowy przy kawie, herbacie i wyszukanym jadle. Na koniec spotkania najbardziej wytrwali ustawili się na schodach przed Aulą Kryształową do ‘’ familijnego zdjęcia’’ , po czym wzruszeni, szczęśliwi i pełni wspomnień rozjechali się do rodzinnych domów.
zdj. nadesłane