Reklama

Absolwentka I LO w rozmowie z Magdą Mołek

09/08/2022 08:00

Absolwentka I LO Marta Iwanowska - Polkowska rozmawiała z Magdą Mołek m.in. o gniewie. Punktem wyjścia była książka pisarki z naszego regionu.

Absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego w Łomży Marta Iwanowska - Polkowska, z wykształcenia psycholog, niedawno wydała książkę pt. „Nażyć się. Jak zacząć nażywać się od dziś, pamiętać o tym jutro i już nigdy o sobie nie zapomnieć”. O swojej publikacji pisarka rozmawiała z Magdą Mołek - dziennikarką, prezenterką telewizyjną i youtuberką. 

Ponad 40-minutowa rozmowa dostępna jest na kanale YT Magdy Mołek "W moim stylu". 

Można w niej znaleźć odpowiedzi na pytania: Czym jest „nażywanie się”? Dlaczego musimy najpierw zaopiekować się sobą? Jak zacząć mówić o swoich potrzebach bez poczucia winy? Dlaczego złe emocje są dobre? Gniew – dlaczego powinniśmy podchodzić do niego z ciekawością? Jak radzić sobie z żałobą i stratą? Skąd bierze się w nas poczucie wstydu po stracie bliskiej osoby? Dlaczego nie powinniśmy przeżywać żałoby w samotności? I co dają nam i innym emocje wypowiedziane na głos?

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości