Reklama

Akcja “Ekologia za sadzonkę” ogromnie popularna wśród łomżan [FOTO, VIDEO]

20/09/2021 16:52

Wygląda na to, że akcja “Ekologia za sadzonkę” już na stałe wpisała się w kalendarz miejskich wydarzeń i mieszkańcy nie wyobrażają sobie, żeby jej nie było. Mimo brzydkiej pogody inicjatywa kolejny raz przyciągnęła ogrom osób, które swoje surowce wtórne wymieniły m.in. na sadzonki drzewek owocowych, byliny czy zioła.

Po raz kolejny w Łomży przeprowadzona została akcja „Ekologia za sadzonkę”. Chętni wymieniali makulaturę, plastikowe butelki bądź baterie na sadzonki drzew owocowych, byliny i sadzonki ziół. Chętnych nie brakowało. Mieszkańcy miasta tłumnie pojawili się na parkingu przy Parku Wodnym MOSiR w Łomży (ul. Wyszyńskiego). 

Akcję zorganizowały Zakład Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o., ratusz oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Więcej w naszym materiale video!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości