Reklama

Akcja "Znicz". Więcej policji na drogach

29/10/2021 08:39

W okresie Wszystkich Świętych wiele osób wyruszy w trasy, co oznacza wzmożony ruch na drogach. I to nie tylko w okolicach cmentarzy. Dlatego mundurowi zaczynają dzisiaj akcję "Znicz".

Od piątku (29.10) do wtorku (2.11) trwała będzie akcja "Znicz". Na drogach pojawi się więcej policyjnych patroli. Musimy więc spodziewać się częstszych kontroli. 

Mundurowi zwrócą uwagę przede wszystkim na kierowców, którzy przekraczają prędkość. Będą także sprawdzali trzeźwość i sposób przewożenia pasażerów. Funkcjonariusze zajmą się również zapewnieniem płynności ruchu w okolicach cmentarzy. Zweryfikują też przestrzeganie zasad związanych z epidemią koronawirusa. 

Policjanci radzą również, żeby w miarę możliwości, w okresie Wszystkich Świętych, zrezygnować z dojeżdżania własnym transportem na miejskie cmentarze. Mundurowi zachęcają do korzystania ze specjalnie zorganizowanej komunikacji miejskiej i linii cmentarnych. Parkowanie w rejonie nekropolii będzie w tym czasie znacznie utrudnione.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości