Aleksandra Łada to 18-letnia modelka pochodząca z Kupisk koło Łomży. Mimo młodego wieku może pochwalić się wielkimi osiągnięciami. Jej kariera modelingowa po wygranej w konkursie Miss Polonia Nastolatek Województwa Podlaskiego 2023 r. nabrała niewyobrażalnego tempa. W rozmowie z naszym portalem zdradziła, jak się czuje po wygranej konkursu modelingowego we Włoszech, a także jakie ma plany i marzenia na ścieżce zawodowej.
Aleksandra Łada swoją przygodę ze światem mody rozpoczęła od konkursu Miss Polonia Nastolatek Województwa Podlaskiego 2023 r., w którym zajęła pierwsze miejsce, zyskując miano najpiękniejszej nastolatki w naszym województwie. Dzięki udziale w Miss Polonia, przed Olą otworzyły się inne drzwi - drzwi do kariery modelingowej, która od zawsze była jej wielkim marzeniem.
- Po konkursie trafiłam na casting do "The look of the year Poland 2023", podczas którego udało mi się zdobyć srebrną kartę i to automatycznie pozwalało mi wejść do finału. Następnie odbyło się zgrupowanie, które trwało tydzień, było też ono pod Łodzią i następnie była gala finałowa również do "The look of the year" no i udało się - wyjaśnia Aleksandra Łada.
Reklama
Jak przyznaje Aleksandra Łada, wygrana w konkursie "The look of the year" była dla niej wielkim zaskoczeniem. To jej udowodniło, że niezależnie, czy pochodzimy z wielkiego miasta, czy z małej miejscowości, warto spełniać swoje marzenia i w nie wierzyć.
Po wygraniu polskiej edycji konkursu modowego "The look of the year" Ola wyleciała do 27 października do San Remo. Tam odbyła się gala finałowa wspomnianego konkursu, w którym zmierzyła się z uczestnikami z całego świata. Okazało się, że również tam Aleksandra przyjechała po zwycięstwo.
- Wydaje mi się, że wyróżniłam się tą naturalnością. Nie udawałam przed jury, ani przed żadnym z uczestników kogoś kim nie jestem. Wydaje mi się, że to to zadecydowało o wygranej - mówi Aleksandra Łada.
Dzięki wygranej w konkursie "The look of the year" Aleksandra rozpocznie nowy rozdział w życiu zawodowym. Mowa o podpisaniu kontraktu z agencją modelingową Elite.
- Ta wygrana dała mi możliwość podpisania kontraktu z nowojorską agencją modelingową Elite i na pewno jest to początek czegoś dużego w karierze modelingowej - wyjaśnia Aleksandra.
Reklama
Aleksandra zdradziła w rozmowie z naszym portalem, że nie może doczekać się wyjazdu do Nowego Jorku, a także do innych krajów, które słyną z miana stolicy mody. Jej największym marzeniem jest zamieszkanie w Londynie, jednak w najbliższym czasie planuje przeprowadzkę do innego miasta.
Wiele młodych dziewczyn rozpoczynając przygodę ze światem modelingu, marzy o wielkiej karierze i pojawieniu się na okładkach najpopularniejszych magazynów modowych czy na wybiegach u najlepszych projektantów. Zapytaliśmy Olę o jej marzenia w tej kwestii.
- Zawsze chciałam wziąć udział w pokazie Victoria's Secret. Zawsze jak oglądałam wszystkie modelki Victoria's Secret to chciałam być na ich miejscu, a jeśli chodzi o jakąś sesję to bardzo chciałabym być na okładce Vogue.