W niedzielę 1 października w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi odbyła się Gala finałowa Konkursu The Look Of The Year. O modowy kontrakt wraz z 19 uczestnikami z całej Polski walczyła Miss Polonia Nastolatek Województwa Podlaskiego 2023 - Aleksandra Łada z Łomży.
Swoje pierwsze sceniczne kroki, Ola postawiła w ubiegłym roku w Konkursie Miss Polonia Województwa Podlaskiego, gdzie sięgnęła po główną koronę w kategorii - Nastolatek. Ola do Finału TLOTY dostała się podczas majowego castingu w którym zdobyła "Srebrną kartę", czyli bezpośrednie zaproszenie do Konkursu. Podczas wczorajszej Gali finałowej młodziutka mieszkanka Łomży sięgnęła po zwycięstwo! Przed Olą światowy Finał Konkursu we Włoszech.
- To dla mnie ogromne wyróżnienie, wciąż jeszcze jestem w szoku. Udział w Konkursie The Look Of The Year był dla mnie nową przygodą i nowym wyzwaniem, ale także piękną kontynuacją rozpoczętej przygody w Konkursie Miss Polonia Województwa Podlaskiego. Podczas trwającego tydzień zgrupowania uczyliśmy się choreografii, braliśmy udział w sesjach zdjęciowych, mierzyliśmy kreacje, które zaprezentowane zostały podczas Gali. Uczestniczyliśmy także w wspaniałej konferencji prasowej, podczas której znane osobistości opowiedziały m.in. o problemie hejtu oraz postrzegania świata poprzez social media, które niestety, nierzadko pokazują przekoloryzowany świat. Wczorajsza Gala finałowa okazała się kolejnym spełnieniem moich marzeń. Przede mną wspaniały, światowy Finał Konkursu we Włoszech oraz współprace modowe. Jestem bardzo podekscytowana - mówi Aleksandra Łada.
Reklama
Podczas wczorajszego finału uczestnicy zaprezentowali na scenie kolekcje m.in. Violi Piekut, Angeliki Józefczyk, Male-Me, TheCadess, Bandida Como Yo, Acrimony Studios, Angeliki Witek, a także La Mu Moda.
źródło: nadesłane