Reklama

Ankieterzy statystyczni odwiedzą wybrane mieszkania

10/10/2018 05:25

Na terenie całej Polski, od 1 do 20 października 2018 roku, w wylosowanych mieszkaniach, zostanie przeprowadzone badanie dotyczące podróży Polaków. Ankieterzy, posiadać będą legitymacje wydane przez właściwe miejscowo urzędy statystyczne.

Celem badania jest pozyskanie danych o zagranicznych oraz krajowych wyjazdach mieszkańców Polski w III kwartale 2018 roku, ukazanie skali uczestnictwa Polaków w podróżach, rodzajach usług turystycznych z których korzystają oraz określenie poziomu wydatków, jakie mieszkańcy kraju przeznaczają na podróże.

Odpowiedzi udzielone przez wybranych mieszkańców kraju, traktowane będą jako anonimowe i poufne. Wykorzystane zostaną jedynie do sporządzenia analiz statystycznych i zestawień zbiorczych, w dziedzinach turystyki, rachunków narodowych, bilansu płatniczego i statystyki obszarów transgranicznych.

Reklama

Ankieterzy, przeprowadzający wywiad, posiadać będą legitymacje wydane przez właściwe urzędy statystyczne. W przypadku wątpliwości, tożsamość ankieterów na terenie województwa podlaskiego, potwierdzić można kontaktując się z Urzędem Statystycznym w Białymstoku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości