Zbliża się dzień, na który czekają miłośnicy narciarstwa z naszego regionu. Do Polski zawitał mróz, więc niedługo będziemy mogli spędzić wolny czas na Stacji Narciarskiej w Rybnie.
Jest szansa, że stacja zostanie otwarta już za kilka dni. Armatki śnieżne pracują, a dzięki kamerze online widać, że stok pokryty jest warstwą białego puchu.
„Pogoda nam sprzyja. Ruszyły armatki. Dokładamy starań by ruszyć za kilka dni.” – czytamy w mediach społecznościowych Stacji Narciarskiej w Rybnie.
W sezonie 2021/2022 obiekt ma być otwarty w godzinach:
Cennik za przejazdy dostępny jest na stronie internetowej stacji.
Tak było w ubiegłym sezonie: Tłumy narciarzy i snowboardzistów na stoku w Rybnie [FOTO]
Dodajmy, że dziś (8.12) rozpoczyna się kolejny sezon funkcjonowania "Białego Orlika" przy ul. Katyńskiej w Łomży. Lodowisko będzie otwarte w godz. 9:30 - 21:15.
zdj. archiwum