Reklama

Armatki w Rybnie już pracują. Trwa przygotowywanie stoku!

08/12/2021 15:43

​​​​​​​Zbliża się dzień, na który czekają miłośnicy narciarstwa z naszego regionu. Do Polski zawitał mróz, więc niedługo  będziemy mogli spędzić wolny czas na Stacji Narciarskiej w Rybnie.

Jest szansa, że stacja zostanie otwarta już za kilka dni. Armatki śnieżne pracują, a dzięki kamerze online widać, że stok pokryty jest warstwą białego puchu.

„Pogoda nam sprzyja. Ruszyły armatki. Dokładamy starań by ruszyć za kilka dni.” – czytamy  w mediach społecznościowych Stacji Narciarskiej w Rybnie.

W sezonie 2021/2022 obiekt ma być otwarty w godzinach:

  • Sobota-niedziela, święta i ferie: 10:00 – 20:30
  • Poniedziałek- Piątek: 14:30 – 20:30.

Cennik za przejazdy dostępny jest na stronie internetowej stacji. 

Tak było w ubiegłym sezonie: Tłumy narciarzy i snowboardzistów na stoku w Rybnie [FOTO]

Reklama

Dodajmy, że dziś (8.12) rozpoczyna się kolejny sezon funkcjonowania "Białego Orlika" przy ul. Katyńskiej w Łomży. Lodowisko będzie otwarte w godz. 9:30 - 21:15.

zdj. archiwum

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości