MPWiK w Łomży potwierdza, że na terenie Łomży doszło do dwóch awarii sieci wodociągowych. Chodzi o ul. Szosa Zambrowska i ul. Rycerską.
Służby techniczne Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Łomży rozpoczęły już prace naprawcze.
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży informuje Odbiorców, że w dniu 15.01.2021 r., z powodu awarii na sieci wodociągowe
Ze względu na niską temperaturę, nie udostępniono beczek z wodą.
[AKTUALIZACJA] Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łomży informuje, że awaria na ulicy Rycerskiej została usunięta.
fot. ilustracyjne