Reklama

Badanie składu ciała do końca marca

18/02/2020 07:59

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców, do końca marca wydłużone zostały profilaktyczne badania składu ciała.

Akcję profilaktyczną propagującą zdrowy styl życia poprzez zapoznanie ludzi ze składem ciała i nieprawidłowościami w odżywianiu przeprowadza Centrum Zdrowej Formy z Łomży. 

– Dalsze etapy projektu zakładają skuteczną  pomoc dla mieszkańców  w osiągnięciu celów wagowych i zdrowotnych – informuje trener odżywiana Monika Gałązka podkreślając chęć stworzenia mieszkańcom warunków do utrzymania bądź poprawy zdrowia oraz zapobiegania negatywnym zjawiskom żywieniowym związanym z epidemią nadwagi i otyłości.

Reklama

Akcja będzie prowadzona w dniach (środy) 19.02, 26.02, 04.03, 11.03, 18.03, 25.03 w godzinach od 9:30 do 13:00 na terenie Urzędu Miejskiego w Łomży. 

/UM Lomza/

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości