W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców, do końca marca wydłużone zostały profilaktyczne badania składu ciała.
Akcję profilaktyczną propagującą zdrowy styl życia poprzez zapoznanie ludzi ze składem ciała i nieprawidłowościami w odżywianiu przeprowadza Centrum Zdrowej Formy z Łomży.
– Dalsze etapy projektu zakładają skuteczną pomoc dla mieszkańców w osiągnięciu celów wagowych i zdrowotnych – informuje trener odżywiana Monika Gałązka podkreślając chęć stworzenia mieszkańcom warunków do utrzymania bądź poprawy zdrowia oraz zapobiegania negatywnym zjawiskom żywieniowym związanym z epidemią nadwagi i otyłości.
Reklama
Akcja będzie prowadzona w dniach (środy) 19.02, 26.02, 04.03, 11.03, 18.03, 25.03 w godzinach od 9:30 do 13:00 na terenie Urzędu Miejskiego w Łomży.
/UM Lomza/