"Jestem niewinny" to pierwszy utwór nowego boysbandu BAJOREK. Grupa została założona przez Dominika Bajorka, który do tej pory występował pod pseudonimem BajorekD.
Pochodzący z Jeziorka reprezentant branży disco opublikował w sieci pierwszą piosenkę nowego zespołu BAJOREK.
"Wspólnie z wytwórnią Green Star Music wpadliśmy na pomysł, aby zmienić formułę zespołu BajorekD na boysband. Nie była to dla mnie łatwa decyzja. Jestem już na rynku od prawie trzech lat i mam już pewien dorobek jako BajorekD. Przemyślałem wszystko i postanowiłem działać. Zacznijmy od nazwy. BajorekD zamienia się w BAJOREK. PAMIĘTAJCIE! Zespół jest wciąż ten sam co kiedyś. Na koncertach będziemy grać moje dotychczas wydane piosenki. Zorganizowaliśmy CASTING i z ogromnej ilości zgłoszeń wspólnie wybraliśmy dwóch wokalistów' - czytamy w sieci.
Reklama
Zespół BAJOREK tworzą:
Ma 22 lata. Śpiewa od dziecka. Zaczynał w chórze „Szkolne Słowiki” w SP w Jeziorku. Uczęszczał od najmłodszych lat na zajęcia wokalne w domach kultury i studiach wokalno-muzycznych. Dwukrotnie brał udział w warsztatach wokalnych Summer Mix Singing w Szczyrku. Laureat wielu nagród w konkursach wokalnych i przeglądach piosenki. Założyciel zespołu BajorekD w 2019 roku. Występował u boku takich zespołów jak: MILANO, Top Girls, BOYS, Zenon Martyniuk AKCENT, Extazy, Jorrgus i wiele innych.
Łukasz ma 27 lat, mieszka w woj. podlaskim w mieście Kolno. Charyzmatyczny i uzdolniony muzycznie. Muzyką zajmuje się od wielu lat w różnym charakterze. Ma za sobą wiele występów solowych z zespołem oraz orkiestrą, dlatego obycie ze sceną nie jest mu obce. gra też na gitarze. Wokalista w zespole BAJOREK od 2022 roku
Karol ma 22 lata. Jest kreatywnym i ambitnym artystą. Oprócz tego, że jest wykonawcą jest też trenerem wokalnym. Dwukrotny uczestnik Szansy na Sukces. Ukończył Prywatną Szkołę Muzyczną na dziale śpiewu solowego, Oraz instrumentalna , gra na gitarze akustycznej. Wokalista w zespole BAJOREK od 2022 roku.
Teledysk do utworu możemy obejrzeć za pośrednictwem serwisu YouTube