Reklama

Będą wyły syreny

09/04/2021 07:57

W sobotę (10.04) o godz. 8:41 mieszkańcy Łomży usłyszą dźwięk syren alarmowych.

- Będzie to związane z 81. rocznicą Zbrodni Katyńskiej, II masowej wywózki łomżyniaków na nieludzką ziemię i 11. rocznicą Katastrofy Smoleńskiej - przekazują miejscy urzęnicy. - Następnie przed Pomnikiem Sybiraków i Ofiar Katastrofy Smoleńskiej w Dolinie Pamięci Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ul. Katyńskiej w Łomży zostaną złożone kwiaty.

Uroczystość odbędzie się z zachowaniem aktualnych zasad bezpieczeństwa i ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. O godz. 9:00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego odprawiona zostanie Msza św.

Reklama

Źródło: UM Lomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości