Reklama

Będzie więcej zieleni i coś do rekreacji

17/11/2023 14:03

To już pewne i ucieszy zapewne mieszkańców. Teren pomiędzy ul. Katyńską a Parkiem Jana Pawła II zostanie niebawem zagospodarowany. Miasto Łomża ogłosiło przetarg na opracowanie dokumentacji technicznej tego miejsca.

Chodzi o zagospodarowanie nieruchomości o powierzchni 1,0278 ha położonej w bezpośrednim sąsiedztwie z Parkiem Jana Pawła II - Papieża Pielgrzyma, który stanowi jeden z głównych obiektów rekreacyjnych miasta. 

- Ten teren będzie zagospodarowany. Już od dłuższego czasu prowadziliśmy rozmowy z mieszkańcami, którzy w zdecydowanej większości chcieliby, aby wskazana nieruchomość zawierała zieleń z elementami małej architektury przeznaczonej na rekreację – przekazał nam w rozmowie telefonicznej jeden z pracowników Urzędu Miejskiego w Łomży. 

Reklama

Ratusz dodaje, że póki co teren ma zostać uporządkowany przez służby Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Pracownicy zakładu budżetowego miasta w ciągu najbliższych dni zasieją tam trawę i posadzą drzewa, czego efekt zobaczymy już na wiosnę.

Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy alejce parkowej, co ułatwia komunikację także osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Poza granicami parku, w bliskim sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna i usługowa.

Reklama

Oferty należy złożyć przez formularz elektroniczny za pośrednictwem platformy zakupowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/um_lomza do dnia 30 listopada 2023 roku do godziny 10:00.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości