Reklama

Będzie zimno i ślisko!

04/02/2020 12:56

Wyjeżdżając w nocy i jutro rano samochodem lepiej zdjąć nogę z gazu. Synoptycy IMGW ostrzegają przed oblodzeniem dróg i chodników, które może wystąpić po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu.

-Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni drog i chodnikow po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu - prognozuje dyżurny synoptyk IMGW-PIB Maciej Maciejewski.

Ostrzeżenie pierwszego stopnia jest ważne od godz. 23:00 dnia 04.02.2020 do godz. 09:00 dnia 05.02.2020. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określono na 80 proc. Dzisiaj w nocy i jutro rano możemy spodziewać się temperatury minimalnej od -4 do -3°C, a przy gruncie od -6 do -4°C.

Podobne ostrzeżenia wprowadzono na obszarze całej północno-wschodniej Polski. Kierowcy i piesi powinni zachować szczególną ostrożność.

Reklama

Jutro w ciągu dnia na termometrach powinniśmy zobaczyć zaledwie 1 stopień na plusie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości