Niedzielny ranek powitał nas śniegiem! Chodniki i trawniki pokrył bielutki dywanik. Zima na szczęście nie zaatakowała mocno, nie spowodowała dużych kłopotów na drogach.
Mimo, że o ataku zimy ciężko jest mówić, to dzieci już cieszą się z pierwszego białego puchu.
Powyżej film naszego Czytelnika przedstawiający „białą” Łomżę widzianą z drona. Zachęcamy do oglądania!