Po raz kolejny w Łomży odbędzie się akcja Motoserce. To przedsięwzięcie organizowane przez motocyklistów ma na celu promocję krwiodawstwa i zbiórkę krwi. Impreza odbędzie się 18 maja i już wiemy, że muzyczną gwiazdą łomżyńskiego Motoserca będzie zespół BIG CYC.
O tym, że motocykliści mają złote serca przekonaliśmy się już dawno. Ich chęć pomagania cały czas rośnie, czego dowodem jest kolejna edycja Motoserca w Łomży.
- Nie ma sensu dłużej trzymać w tajemnicy. BIG CYC na MOTOSERCU w Łomży. Stary Rynek 18.05.2019 godziny 20:00. Mamy nadzieję że zabawa będzie rewelacyjna- informują organizatorzy imprezy.
Oprócz występu legendy polskiego rocka na pewno też nie zabraknie dodatkowych atrakcji oraz tradycyjnej motocyklowej parady ulicami Łomży.
Patronat nad Motosercem objął prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.
