Reklama

"BŁYSK" będzie w dalszym ciągu wywozić śmieci z Łomży. HARMONOGRAM odbioru!

31/03/2019 12:17

Maksymalnie do końca sierpnia firma komunalna „Błysk” będzie odbierać i transportować odpady komunalne z nieruchomości zlokalizowanych w granicach administracyjnych Łomży.

Po nierozstrzygniętym przetargu, władze miasta zdecydował się powierzyć do końca sierpnia wywóz śmieci firmie Usługi Komunalne „Błysk”.

Harmonogram odbioru odpadów w okresie kwiecień - sierpień 2019

W galerii znajduje się harmonogram odbioru odpadów z posesji jednorodzinnych w okresie od 1 kwietnia do 31 sierpnia 2019 r.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z terminami wywozów, gdyż niektóre z ulic zostały przydzielone do innych tras.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości