Maksymalnie do końca sierpnia firma komunalna „Błysk” będzie odbierać i transportować odpady komunalne z nieruchomości zlokalizowanych w granicach administracyjnych Łomży.
Po nierozstrzygniętym przetargu, władze miasta zdecydował się powierzyć do końca sierpnia wywóz śmieci firmie Usługi Komunalne „Błysk”.
W galerii znajduje się harmonogram odbioru odpadów z posesji jednorodzinnych w okresie od 1 kwietnia do 31 sierpnia 2019 r.
Prosimy o dokładne zapoznanie się z terminami wywozów, gdyż niektóre z ulic zostały przydzielone do innych tras.