Łomżyński ratusz informuje, że ze względu na warunki pogodowe dzisiejsza projekcja filmu "Boisko bezdomnych" w reżyserii Kasi Adamik może być przeniesiona do Domku Pastora przy ul. Krzywe Koło 1. Jeżeli pogoda będzie sprzyjała, to film zostanie wyświetlony tak jak pierwotnie planowano na Starym Rynku o godzinie 20.00.
Na Starym Rynku będą obecni pracownicy Urzędu Miejskiego w Łomży, którzy udzielą informacji przybyłym kinomanom o ewentualnej zmianie miejsca.
"Boisko bezdomnych" to polski film obyczajowy z 2009 r., którego reżyserem jest Kasia Adamik. Opowiada o grupie ludzi z Dworca Centralnego, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie. Wszystkich łączy miłość do piłki nożnej. Spotkanie z byłym piłkarzem Jackiem Mrozem, w rolę którego wcielił się Marcin Dorociński, nagle odmienia ich los. Tworzą drużynę piłkarską. Początki nie są łatwe, bo każdy musi się podporządkować dyscyplinie, skończyć z alkoholem i zażywaniem narkotyków. Z czasem jednak bezdomni zaczynają wierzyć w swoje możliwości i z optymizmem spoglądać w przyszłość. Wyjeżdżają na mistrzostwa świata…
