Pierwsze dni listopada to czas, gdy cmentarze wypełniają się ludźmi, którzy noszą w sercu pamięć o tych, których już nie ma pośród żywych.
Na ich grobach składamy kwiaty, zapalamy znicze. Wspominamy zmarłych i modlimy się za ich dusze.
Nekropolie w tym czasie rozbłyskują tysiącami światełek. Dziś w dzień Wszystkich Świętych odwiedziliśmy cmentarze w Łomży, Śniadowie i Piątnicy.