Od 10 aż do 30 czerwca włącznie w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego trwały będą prace konserwacyjne. Jak przekazuje MOSiR w tym okresie obiekt będzie nieczynny.
Wyłączenie Parku Wodnego i przeprowadzenie jego konserwacji nie jest możliwe do wykonania w normalnym trybie pracy obiektu basenowego.
- Ze wszystkich niecek zostanie spuszczona woda, dzięki czemu zostanie skontrolowany stan płytek i wyczyszczone fugi. Przerwa technologiczna jest okazją do przeglądu i konserwacji tego, czego nie widać gołym okiem. Chodzi tutaj o zbiorniki wyrównawcze, filtry i instalacje dozowania środków chemicznych – wszystko to odpowiada za prawidłową pracę części basenowej - przekazuje Ośrodek.
Reklama
W okresie prac konserwacyjnych funkcjonować będzie Pływalnia Miejska przy ul. Niemcewicza 17a. Od 10 do 30 czerwca czynna będzie od poniedziałku do piątku w godz. 6:00 - 22:00 oraz w sobotę i niedzielę w godz. 8:00 - 22:00. W Boże ciało (20.06) pływalnia będzie zamknięta.
Po wznowieniu funkcjonowania Parku Wodnego przy ul. Wyszyńskiego rozpoczną się prace konserwacyjne na Pływalni. Przerwa planowana jest w okresie od 1 lipca do 1 września 2019 roku.