Dwoje dzieci i dwoje dorosłych trafiło do szpitali w Łomży i Ostrołęce po poważnym wypadku, do którego doszło dziś rano w miejscowości Zbójna. Droga wojewódzka nr 645 na tym odcinku została całkowicie zablokowana.
Zdarzenie miało miejsce około godziny 9:00. Według wstępnych ustaleń kierujący oplem zafirą, jadąc od strony Łomży, próbował skręcić w lewo na jedną z posesji. W tym samym czasie z przeciwka, od strony Łysych, nadjeżdżała mazda, która zderzyła się z oplem. Siła uderzenia była na tyle duża, że mazda została odbita i uderzyła w nadjeżdżające od strony Łomży subaru.
W wyniku wypadku dwoje dzieci oraz dwoje dorosłych doznało obrażeń. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitali w Łomży i Ostrołęce.
Na miejscu pracują służby ratunkowe oraz policja, która prowadzi czynności wyjaśniające. Droga wojewódzka nr 645 w miejscu wypadku jest nieprzejezdna.