02/08/2025 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl
Galeria zdjęć z wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej nr 645. Kierowca opla próbujący skręcić w lewo doprowadził do zderzenia z mazdą, która następnie uderzyła w subaru. Na miejscu interwencja służb ratunkowych i policji. W wyniku zdarzenia poszkodowani zostali przewiezieni do szpitali w Łomży i Ostrołęce. Droga została zablokowana.