Reklama

"Czwórka" zdobyta. Czas na ŠKODA Auto Muzyka. Głosujemy na Firewalk!

21/09/2016 05:04

Wspaniale rozwija się kariera łomżyńskiego zespołu Firewalk. Kilka dni temu nasi rockmani gościli na antenie radiowej "Czwórki", gdzie wzięli udział w audycji "Będzie Głośno". Teraz startują w kolejnym konkursie - ŠKODA Auto Muzyka. Głosujcie na Firewalk! Do wygrania jest nowiutka Skoda Kodiaq!

Łomżyńska grupa Firewalk bierze udział w 3. edycji ŠKODA Auto Muzyka – konkursu muzycznego marki ŠKODA, w którym wybierana jest najlepsza muzyka do jazdy samochodem. Muzycy zgłosili do konkursu dwa swoje utwory: Odlecę stąd i Wolność. Od poniedziałku ruszyło głosowanie internautów, które stworzy ranking utworów i wybierze najlepszy zespół, który wygra profesjonalną sesję zdjęciową. Każdy z jurorów wybierze następnie po pięć utworów, a spośród nich cała kapituła wyróżni 10 zespołów i zaprosi je do nagrania wspólnej płyty.

Dla głosujących w konkursie, podobnie jak w poprzednich edycjach, zorganizowana zostanie loteria z nagrodami. W tym roku do wygrania jest ŠKODA Kodiaq, a także bilety na dowolny koncert w Europie, iPody Shuffle, słuchawki urBeats, Głośniki Bose i Gramofony Sony.

Reklama

Zespół FireWalk powstał w Łomży w maju 2015 roku. Stanowią go cztery osoby: Darek Pupek - wokal, Jacek Bochenko - gitara, Eryk Mroczko - gitara basowa i wokal, Tomasz Wróblewski - perkusja. Każdy z członków zespołu wywodzi się z zakątka szeroko rozumianej muzyki rockowej. Znajdując wspólny mianownik muzyczny serwują muzykę, która trafia prosto do serca. Jak sami mówią chodzi im przede wszystkim o prawdziwy przekaz ich emocji jakie wkładają w każdy zagrany dźwięk. Firewalk ma na koncie 10 autorskich numerów. Obecnie jest w trakcie przygotowywania swoich następnych kompozycji i nagrywania teledysków promujących zespół.

Głosuj na Firewalk: http://skodaautomuzyka.interia.pl/zespol/101-firewalk

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości