Zapytaliśmy mieszkańców naszego miasta czy planują wziąć udział w tegorocznych wyborach parlamentarnych. Większość zapytanych osób bez chwili zastanowienia odpowiedziała twierdząco uznając to za swego rodzaju obowiązek, jednak niektórzy w dalszym ciągu zastanawiają się nad tym czy wezmą w nich udział. Zapraszamy do obejrzenia naszej sondy.