Reklama

CzytaMy z Magdą i Mają w Łomży [VIDEO]

08/10/2015 05:56

Miłośnicy książek i czytania, na zaproszenie Fundacji Teraz Książka, Księgarni Matras i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży spotkali się wczorajszego wieczora w Sali na Poddaszu z aktorkami Magdaleną Stużyńską i Mają Bohosiewicz.

Podczas wieczornej dyskusji przy kawie obie panie opowiadały o wyjątkowych dla siebie książkach, zarówno tych ważnych, jak też tych ulubionych. Spotkanie poprowadziła Dorota Koman, która określa siebie sam "przyjacielem książki". Wcześniej aktorki gościły w Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży, gdzie do czytania zachęcały najmłodszych.

Panie z wielką pasją opowiadały o swojej niekończącej się przygodzie z książką w ręku. Właściwie nie trzeba było słów, by wyczuć natychmiast, że nie potrafiłyby żyć bez czytania. Do tego samego chcą zachęcić czy raczej zarazić tym każdego, kogo napotkają. I taki właśnie cel mają podobne spotkania, w których uczestniczą.

Reklama

Zapraszamy na naszą relację video z wieczornego spotkania w Sali na Poddaszu Miejskiej Biblioteki Publicznej, w której goście biblioteki opowiadają jakie wartości dla nich samych, ale też te uniwersalne, niesie ze sobą czytanie książek.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości