Na trasie Jedwabne-Wizna doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego. Kierujący Renault wypadł z drogi i dachował na pobocze.
Do zdarzenia doszło wczoraj, w godzinach porannych, na drodze powiatowej nr 1961B Jedwabne-Wizna. O 9:32 na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z OSP Jedwabne i JRG Łomża.
Z informacji przekazanych przez oficer prasową Komendanta Miejskiego Policji w Łomży dowiadujemy się, że kierujący Renault samodzielnie opuścił pojazd.
Mężczyzna do momentu przyjazdu służb, zwrócił się o pomoc do mieszkańców pobliskiego gospodarstwa.
źródło zdjęć: facebook.com/ospjedwabne