Dawid Litwiński z Łomży wypuścił swoją piosenkę pt. “Wilki” To pierwszy autorski utwór. Powstał przy współpracy z Tabbem, czyli Bartoszem Zielonym.
Utwór Dawida Litwińskiego opowiada o zauroczeniu, miłości - która nie trwa zbyt długo ze względu na wiele przeszkód pojawiających się na drodze dwojga zakochanych osób. Owymi przeszkodami w wielu przypadkach są inni ludzie - ale także czyhającymi „głodnymi wilkami” mogą być np. nasze zachowania, poglądy, inne spojrzenie na życie. To wszystko może zniszczyć piękny, kolorowy świat, w którym mieliśmy być szczęśliwi we dwoje.
- Długo czekałem na tę chwilę i jest malutki kroczek do przodu! Przedstawiam Wam utwór „Wilki” stworzony przez znakomitego producenta i przede wszystkim bardzo dobrego człowieka jakim jest Tabb. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy zawsze wierzyli we mnie nawet wtedy - gdy gubiłem wiarę we własne umiejętności. Mamo dziękuję za wszystko co dla mnie robisz i zawsze wspierasz. Wszystkim tym - bez których ten klip by nie powstał - a także tym - dzięki którym miałem inspirację, by go napisać. Każdemu kto pracował przy tym projekcie chciałbym podziękować i powiedzieć, że pomogliście spełnić mi moje małe marzenie. Za każde udostępnienie i reakcję WIELKIE DZIĘKI (modne są teraz loterie wiec powiedzmy, że każde udostępnienie weźmie udział w losowaniu pierdyliarda polskich złotówek!) Mam nadzieję, że refren wpadnie Wam Kochani w ucho i będziecie nucić go razem ze mną - napisał na Facebooku Dawid Litwiński.