Czas na kolejną propozycję muzyczną od Dawida Narożnego, który po rozstaniu z zespołem "Piękni i Młodzi" rozpoczął karierę solową. Dziś fani otrzymali w prezencie piosenkę w świątecznym klimacie!
Teledysk do utworu "Płatki śniegu lecą w dół" pojawił się dzisiaj w serwisie YouTube.
Kochani
Mam nadzieję że ten Świąteczny czas będziecie mogli spędzić z najbliższymi osobami a Magia Świat Was nie opuści. Liczę na to że mój Świąteczny utwór będzie Wam w tym okresie towarzyszył a przy okazji wywoła pozytywne emocje i uśmiech na twarzy - czytamy w instagramowym poście Dawida Narożnego.
Jak Wam się podoba świąteczna propozycja? Przed Sylwestrem światło dzienne ma ujrzeć kolejna nowość.