„Jesteś taka słodka” - to najnowsza propozycja Dawida Narożnego (Piękni i Młodzi). Utwór powstał w ramach współpracy z raperem Sobotą.
Teledysk wczoraj pojawił się na platformie YouTube. W momencie pisania artykułu znajduje się na 17. pozycji w karcie „Na czasie”
- Taki ogień był w studio że mało się nie zjaraliśmy podczas nagrywania „Jesteś taka słodka”… Dawno nie pracowałem z kimś tak profesjonalnym jak Sobota – pisał na facebooku Dawid Narożny.
- Mijaliśmy się z Dawidem i Asią wiele razy, przy okazji freak fightów. Zawsze było dużo uśmiechów i serdeczności, ale nie spodziewałbym się, że będzie aż tak za****ście – pisał w mediach społecznościowych Sobota.
Reklama
Jak oceniacie współpracę Dawida Narożnego z Sobotą?