Niedawno skończyła "osiemnastkę", a już może pochwalić się kilkoma tytułami piękności. Pochodząca z Grajewa Wiktoria Wiśniewska w grudniu ubiegłego roku reprezentowała Polskę w międzynarodowym konkursie Miss Tourism Metropolitan International w Kambodży. Była najmłodszą uczestniczką i znalazła się w czołówce najpiękniejszych kobiet świata. O swojej przygodzie z konkursem w Kambodży reprezentantka naszego regionu opowiedziała Dorocie Wellman i Marcinowi Prokopowi w programie "Dzień Dobry TVN".
Wiktoria to Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018 i II Wicemiss Polski Nastolatek 2018. Podczas uroczystej gali Miss Tourism Metropolitan International 2019 w Kambodży wybrana została jedną z najładniejszych kobiet na świecie.
Teraz o Wiktorii dowiedziało się szersze grono Polaków. Reprezentantka naszego regionu opowiedziała Dorocie Wellman i Marcinowi Prokopowi o swojej przygodzie, wrażeniach, sukcesach, ale także o początkach z konkursem Miss Ziemi Łomżyńskiej.
Zapis VIDEO z wizyty Wiktorii w studiu Dzień Dobry TVN można obejrzeć po kliknięciu w poniższy obraz: