Reklama

DISCO Lodowisko czyli Łomża tańczy na lodzie! W Walentynki!

08/02/2019 18:40

Walentynki w stylu disco na „Białym Orliku” przy ulicy Katyńskiej to impreza realizowana przez łomżyński MOSiR we współpracy z Miejskim Domem Kultury, której motywem przewodnim - oprócz celebracji popularnego przypadającego na dzień 14 lutego święta zakochanych - będzie klimat i muzyka disco. A co dokładnie puści DJ? Przekonacie się w najbliższy czwartek!

14 lutego lodowisko „Biały Orlik” zyska efektowną świetlną aranżację obiektu. Dyskoteka na łyżwach zaplanowana jest w godz. 18.50-19.40 oraz w godz. 20.10-21.00. Podczas przerwy technicznej pomiędzy tymi wejściami MOSiR zadba o jakość lodu. O profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie zatroszczy się Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych.

Uczestnictwo w DISCO Lodowisko nie wymaga dodatkowych opłat. Wystarczy nabyć standardowy bilet wejścia na wybraną godzinę.

Wszystkich zakochanych (i nie tylko) poszukujących niebagatelnego pomysłu na spędzenie tego wyjątkowego wieczoru serdecznie zapraszamy!

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości