Walentynki w stylu disco na „Białym Orliku” przy ulicy Katyńskiej to impreza realizowana przez łomżyński MOSiR we współpracy z Miejskim Domem Kultury, której motywem przewodnim - oprócz celebracji popularnego przypadającego na dzień 14 lutego święta zakochanych - będzie klimat i muzyka disco. A co dokładnie puści DJ? Przekonacie się w najbliższy czwartek!
14 lutego lodowisko „Biały Orlik” zyska efektowną świetlną aranżację obiektu. Dyskoteka na łyżwach zaplanowana jest w godz. 18.50-19.40 oraz w godz. 20.10-21.00. Podczas przerwy technicznej pomiędzy tymi wejściami MOSiR zadba o jakość lodu. O profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie zatroszczy się Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych.
Uczestnictwo w DISCO Lodowisko nie wymaga dodatkowych opłat. Wystarczy nabyć standardowy bilet wejścia na wybraną godzinę.
Wszystkich zakochanych (i nie tylko) poszukujących niebagatelnego pomysłu na spędzenie tego wyjątkowego wieczoru serdecznie zapraszamy!
