Reklama

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło w gminie Zbójna

04/10/2023 17:06

W miejscowości Kuzie w gminie Zbójna na drodze wojewódzkiej nr 645 doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki. Są poszkodowani.

Ze wstępnych informacji wynika, że dziś po godzinie 16:00 doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala - to matka z dzieckiem, która jechała samochodem osobowym. 

Kierowca samochodu ciężarowego nie wymagał hospitalizacji. 

Obecnie straż pożarna prowadzi działania mające na celu zabezpieczenie miejsca zdarzenia, a także usunięcie wycieków z pojazdu. 

Ruch prowadzony był wahadłowo.  Policja ustala szczegóły i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości