Reklama

Dwóch poszukiwanych wpadło jednego dnia. Jeden w mieszkaniu, drugi pod łóżkiem

25/11/2025 12:22

Policjanci z Łomży mają za sobą kolejny dzień, w którym poszukiwani w końcu przestali być poszukiwani. Tym razem padło na dwóch mężczyzn, którzy od miesięcy próbowali omijać wymiar sprawiedliwości.

Pierwszy to 39-latek skazany na 8 miesięcy więzienia za kradzież z włamaniem. Ukrywał się tak długo, jak potrafił, ale dzielnicowi w końcu ustalili miejsce, w którym się zaszył. Weszli, sprawdzili i po chwili było po wszystkim. Mężczyzna trafił do radiowozu bez większych emocji.

Druga historia miała bardziej komiczny finał, choć tło jest poważne. Kryminalni przyszli po 34-latka z listem gończym na koncie. W mieszkaniu nikt się nie odzywał, ale funkcjonariusze wiedzieli, że ktoś jest w środku. Gdy zaczęli dokładnie przeszukiwać pokoje, znaleźli go pod łóżkiem. Złapany na gorącym uczynku, choć bez samego uczynku.

Reklama

Mężczyzna ma do odsiedzenia ponad rok. To suma kilku wyroków: 258 dni za posiadanie narkotyków, 30 dni aresztu za zaległe alimenty i pół roku za jazdę po alkoholu.

Obaj zatrzymani jeszcze dziś mają trafić do zakładu karnego. Dla policjantów to kolejny dzień pracy, dla uciekinierów koniec chowania się po kątach

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości