Dwoje dzieci trafiło do szpitala po wypadku na ul. Sikorskiego w Łomży. Do zdarzenia doszło po godzinie 16.
Ze wstępnych informacji wynika, że w zdarzeniu przed przejściem dla pieszych na wysokości ul. Pana Tadeusza wzięły udział trzy samochody osobowe. Prawdopodobnie jeden z kierowców nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzających samochodów.
W wyniku najechania na siebie aut dzieci w wieku 6 lat i 10 lat zostały zabrane do łomżyńskiego szpitala. Jak informuje policja, wszyscy kierujący trzeźwi, w tym dwóch obywateli Ukrainy.
Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Ruch na tym odcinku drogi odbywa się z utrudnieniami.