Reklama

Dwoje dzieci w szpitalu po zderzeniu aut na ul. Sikorskiego [FOTO]

24/10/2023 16:41

Dwoje dzieci trafiło do szpitala po wypadku na ul. Sikorskiego w Łomży. Do zdarzenia doszło po godzinie 16.

Ze wstępnych informacji wynika, że w zdarzeniu przed przejściem dla pieszych na wysokości ul. Pana Tadeusza wzięły udział trzy samochody osobowe. Prawdopodobnie jeden z kierowców nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzających samochodów.

W wyniku najechania na siebie aut dzieci w wieku 6 lat  i 10 lat zostały zabrane do łomżyńskiego szpitala. Jak informuje policja, wszyscy kierujący trzeźwi, w tym dwóch obywateli Ukrainy. 

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Ruch na tym odcinku drogi odbywa się z utrudnieniami.

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości