Andrzej Modzelewski - dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży odebrał z rąk gen. Wiesława Kukuły podziękowanie za tworzenie warunków pracy ułatwiających pełnienie służby wojskowej. Kandydaturę do konkursu "Pracodawca przyjazny WOT" zgłosiła załoga MOSiR, która należy do 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej.
Celem konkursu "Pracodawca przyjazny WOT" było wyłonienie i wyróżnienie tych pracodawców, którzy swoją postawą oraz warunkami panującymi w zakładach pracy wspierają pracowników - żołnierzy OT. W pierwszym etapie konkursu Terytorialsi zgłaszali swoich pracodawców wraz z uzasadnieniem.
Kandydaturę Andrzeja Modzelewskiego zgłosiła załoga Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży, która należy do 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Dyrektor MOSiR odebrał wczoraj z rąk generała Wiesława Kukuły - dowódcy WOT podziękowanie za tworzenie warunków pracy ułatwiających pełnienie służby wojskowej.
Pracownicy MOSiR, będący jednocześnie Terytorialsami chcieli docenić w ten sposób wprowadzone elastyczne rozwiązania, które pozwalają im łączyć obowiązki pracownicze z zadaniami wynikającymi z pełnienia służby w WOT.
fot. MOSiR