Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży wraz ze Szpitalem Wojewódzkim im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego zapraszają w sobotę 17 listopada na dzień otwarty w onkologii. Wszystkie chętne panie będą mogły skorzystać z wizyty u lekarza onkologa bez konieczności przedłożenia skierowania i posiadania dokumentacji medycznej.
Wszystkie Panie, które 17 listopada w godz. 9:00-13:00 zjawią się na oddziale onkologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, będą mogły bezpłatnie skorzystać z wizyty u lekarza onkologa oraz zależnie od jego decyzji - z USG piersi lub mammografii. Co ważne - tego dnia nie jest potrzebne skierowanie do specjalisty.
- Zapraszamy wszystkie panie, ponieważ tego dnia nie potrzeba żadnych skierowań, żadnej dokumentacji medycznej. Każda pani prosto z ulicy może wejść tutaj i skorzystać z badania - mówi Barbara Porwoł - Prezes Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży.
Tego dnia, członkinie Stowarzyszenia będą pomagały wszystkim chętnym, pokazując gdzie są poradnie lub gdzie można wykonać badania. Rozdawane będą publikacje o tematyce onkologicznej i biuletyn SKzPO.
Dzień Otwarty w Onkologii odbędzie się w sobotę 17 listopada 2018 roku w godzinach 9:00-13:00 na I piętrze Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.
Akcja organizowana jest dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miejskiego w Łomży.