Reklama

Ekologia za sadzonkę w Łomży. Chętnych nie brakowało! [VIDEO i FOTO]

21/04/2023 15:24

W Łomży po raz kolejny zorganizowana została akcja „Ekologia za sadzonkę”. W zamian za odpady można było otrzymać sadzonki wiosennych i letnich kwiatów.

22 kwietnia na całym świecie obchodzimy Dzień Ziemi. Z tej okazji w Łomży po raz kolejny można było wziąć udział w akcji „Ekologia za sadzonkę”. Chętni mieszkańcy, w zamian za przyniesione odpady, mogli otrzymać sadzonki wiosennych i letnich kwiatów.

- Edycja letnia obfituje w kwiaty doniczkowe i ogrodowe, natomiast w akcji jesiennej główną rolę grają drzewa i krzewy - tłumaczy Krzysztof Kotowski, kierownik PSZOK.

Aby otrzymać sadzonki, wystarczyło zjawić się na parkingu przy Parku Wodnym mając 5 kilogramów makulatury, 20 zgniecionych plastikowych butelek, 2 kilogramy puszek lub 3 kilogramy baterii. Chętnych nie brakowało!

Reklama

Więcej w materiale VIDEO

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości