Reklama

Ewelina Anna Potaś dyrektorem łomżyńskiego pogotowia

16/01/2023 12:21

Ewelina Anna Potaś będzie dyrektorem Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży. Decyzję w sprawie jej powołania na szefa jednostki, zarząd województwa podjął w poniedziałek, 16 stycznia

"Nowa dyrektor od ponad 18 lat pracuje w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży. Najpierw na stanowisku pielęgniarki systemu, następnie jako przełożona pielęgniarek, obecnie jako pełniąca obowiązki dyrektora. Posiada wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku pielęgniarstwo oraz tytuł pielęgniarki specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa ratunkowego i w dziedzinie pielęgniarstwa zachowawczego. Ukończyła też studia podyplomowe w zakresie prawa, organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia oraz studia podyplomowe w zakresie zarządzania kryzysowego" - informuje Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

 Ewelina Anna Potaś konkurs na dyrektora WSPR w Łomży wygrała pod koniec ubiegłego roku.

Reklama

zdj. UMWP

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości