Damian Zorczykowski, właściciel i trener klubu Fight Club Łomża, pojawił się na antenie TVP Sport. Łomżyński fighter dostał się do programu "Best of the Best – Najlepszy z Najlepszych", w którym dwunastu zawodników MMA w kategorii do 84 kg walczy o kontrakt federacji ACA. - Od programu oczekuję, że dam dobry występ i pokażę, że chłopak z tak małego miasta jak Łomża może wejść na salony z mocnym przytupem - mówi Zorczykowski.
"Best of the Best – Najlepszy z Najlepszych" to program, w którym telewidzowie poznają dwunastu fighterów. Zaznajomią się z ich życiem prywatnym, karierą sportową oraz obejrzą przygotowania do finałowego turnieju, którego zwycięzcą może być tylko jeden zawodnik. Pierwszych czterech uczestników zaprosił organizator programu, ośmiu pozostałych wybrano spośród osób, które wyraziły chęć wystąpienia. Wśród nich znalazł się Damian Zorczykowski.
- Zdecydowałem się na udział w turnieju dlatego, że chciałem sprawdzić się z czołówką Polski z kategorii 84. Na co dzień bije się w 66, no i lubię sobie stawiać wyzwania, no i to jest mega wyzwanie z takimi zawodnikami stanąć twarzą w twarz - mówi zawodnik na antenie TVP.
Reklama
Zwycięzca otrzyma tytuł "najlepszego z najlepszych", nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych, a także możliwość podpisana zawodowego kontraktu z ligą ACA, opiewającego na kwotę 10 tys. dolarów.
Pierwszy odcinek można obejrzeć po kliknięciu w poniższe zdjęcie: