Posłanka, prezydent Łomży, jego zastępcy, radni i dyrektor łomżyńskiego MOSiR-u wraz z pracownikami wzięli udział w dynamicznym klipie promującym jubileusz 10-lecia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży. Koniecznie zobacz jak radzą sobie w freestylowych trikach z piłką!
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży został utworzony uchwałą Rady Miejskiej z dnia 27 maja 2009 roku. Z okazji jubileuszu mieszkańców czeka szereg atrakcji. Będzie sportowo i piknikowo, a do tego pojawią się różne wyzwania!
Wielka impreza odbędzie się już 24 maja. Stadion Miejski w Łomży zamieni się w strefę piknikową, atrakcji i wyzwań, a na koniec reprezentacja Łomży zmierzy się z Reprezentacją Artystów Polskich.
- W tym dniu przygotowaliśmy wiele wydarzeń adresowanych do różnych grup społecznych z naszego miasta, ale w tym dniu przede wszystkim chcieliśmy również podziękować wszystkim organizacjom, stowarzyszeniom, klubom sportowym, prywatnym firmom i indywidualnym osobom, które na co dzień z nami współpracują, za wkład, w rozwój łomżyńskiego sportu, za pomoc w organizacji różnego rodzaju imprez - mówi dyrektor MOSiR Andrzej Modzelewski.
