Reklama

Fromelc-Pawelczyk najlepsza w konkursie na dyrektora MBP

16/10/2019 09:27

Teresa Fromelc-Pawelczyk uzyskała wymaganą bezwzględną większość głosów komisji konkursowej. To właśnie ona powinna zostać nową dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży.

15 października przesłuchano 6 kandydatów, z zachowaniem zasady, że wszyscy kandydaci najpierw przedstawili siebie i swoją wizję instytucji kultury, a następnie członkowie komisji zadawali pytania, na które kandydaci udzielali odpowiedzi. Po zakończonych rozmowach przewodniczący zarządził głosowanie. Każdy członek komisji dysponował jednym głosem.

Teresa Fromelc-Pawelczyk otrzymałą 6 głosów (na 9 członków komisji) i to najprawdopodobniej ona zostanie wybrana nową dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży.

Reklama

Aby uzyskać rekomendację komisji i wygrać konkurs kandydat musiał otrzymać bezwzględną większość głosów. Przewodniczący komisji przekazał dokumentację prezydentowi, kończąc tym samym pracę komisji. To włodarz miasta musi zatwierdzić wynik konkursu i formalnie powołać nową dyrektor na to stanowisko.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości