Reklama

Galeria VENEDA zaprasza na spotkanie z Operą

15/03/2017 12:58

Galeria VENEDA po raz kolejny zaprasza nas na spotkanie z artystami Opery i Filharmonii Podlaskiej, którzy gościnnie wystąpią w Łomży już podczas najbliższego weekendu. Tym razem czeka nas cały weekend z bajkową piosenką oraz operą „Carmen" G. Bizeta.

Oryginalna inscenizacja opery Carmen na deskach Opery i Filharmonii Podlaskiej została bardzo ciepło przyjęta, zarówno przez widzów, jak i krytyków. To jednak już ostatni sezon jej wystawiania, zatem w najbliższy weekend warto odwiedzić Galerię VENEDA. Nie tylko po to, aby zobaczyć fragment opery w wykonaniu białostockich solistów. Będzie to bowiem również niepowtarzalna okazja do bezpośredniego kontaktu z artystami i niejako zajrzenia "za kulisy".

To wszystko jednak dopiero w niedzielę, natomiast w sobotę 18 marca o godz. 16.00 soliści opery: Karolina Kuklińska, Dorota Białkowska, Rafał Supiński i Bartłomiej Łochnicki wystąpią z programem "Muzyka to moja bajka!". Usłyszymy znane dzieciom i dorosłym piosenki zespołu "Fasolki" m.in "Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki", "Każdy ma jakiegoś bzika" i inne w nowych ciekawych aranżacjach oraz piosenki z repertuaru bajek muzycznych OiFP. Czwórka aktorów/solistów wystąpi w pięknych kostiumach z bajek muzycznych wraz z zespołem muzycznym w składzie gitara, fortepian, perkusja. Zapowiadana jest także interaktywna zabawa z quizami i nagrodami.

Reklama

Natomiast już w niedzielę prawdziwa gratka dla miłośników opery. 19 marca o godz. 12.00 soliści: Ewa Vesin (Micaëla), Rafał Bartmiński (Don José) i Remigiusz Łukomski (Zuniga) wykonają fragment opery „Carmen" G. Bizeta, a następnie spotkają się z publicznością i opowiedzą o wyzwaniach, z jakimi muszą się mierzyć na scenie, o odnajdywaniu się w rolach i przywiązaniu do bohaterów, a także o towarzyszących im emocjach. Z chęcią odpowiedzą też na pytania. Tego dnia w Galerii VENEDA pojawi się prawdziwy jeep z opery "Carmen", zorganizowane zostanie spotkanie żołnierzami-statystami oraz pokaz tańca z opery "Carmen". Również w niedzielę na przybyłych gości czekać będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Jeżeli jeszcze nie widzieliście „Carmen" w wykonaniu artystów Opery i Filharmonii Podlaskiej – przyjdźcie koniecznie!

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości